لوله بازکنی و تخلیه چاه مشهد

مشهد لوله کار با تجربه ای بیش از ۵ سال به همراه نیروهای متخصص و تجهیزات تخصصی مانند: تانکرها و ساکشن ها آماده ارائه خدمات به تمام عزیزان ساکن در مشهد می باشد.

ساعت کاری این مجموعه ۲۴ ساعت شبانه روز می باشد و از زمان ارتباط شما با کارشناسان ما حدوداً ۳۰ دقیقه نیاز است تا در محل شما حضور یابیم البته ناگفته نماند اگر فاصله محل مورد نظر با نزدیکترین کارشناس ما زیاد باشد زمان حضور کمی بیشتر می شود.

قیمت خدمات و هزینه های ایاب و ذهاب از ۱۲۰ هزار تومان شروع و امکان دارد تا ۴ میلیون تومان هم برسند. کارشناسان بعد از حضور و بررسی دقیق محل مورد نظر قیمت را به شما اعلام خواهند کرد.

خدمات مجموعه ما

مجموعه لوله کار مشهد در تلاش است تا با تکمیل خدمات خود بتواند آرامش و دلگرمی را به خانه های شما بیاورد در زیر بخش پاره ای از خدمات مجموعه ما را خواهید دید.

لوله کشی ساختمان

حفر چاه جدید

فنر زنی لوله بازکن

لایروبی

سرویس توالت فرنگی

تشخیص ترکیدگی لوله

دانستنی های مهم

تخلیه آب فاضلاب

اگر ساختمان شما دارای چاه باشد فقط به تخلیه آب فاضلاب نیاز دارید و کارشناسان ماهر لوله کار مشهد معمولا از تانکر تخلیه چاه آب کش استفاده می کنند تا تمامی آب موجود در چاه توسط مکنده خالی شود.

لایروبی و کف تراشی

بعد از تخلیه آب فاضلاب اگر دیواره ها دارای فاضلاب ته نشین شده باشند حتما باید لایروبی و کف تراشی شوند تا چاه همانند روز اول قابل استفاده باشد. علاوه بر این لایروبی سبب افزایش عمر چاه نیز می شود.

تانکر و پمپ ساکشن

برای تخلیه چاه ها هم از تانکر تخلیه و هم دستگاه ساکشن یا همان مکنده استفاده می شود اما انتخاب هر کدام بسته به شرایط چاه ساختمان دارد.

پیشگیری از گرفتگی لوله

اقداماتی از قبیل استفاده کردن از چاه بست، توری سینک ظرفشویی، جلوگیری از ورود مواد زائد و اشیاء جامد می تواند خیلی مفید باشد در کنار آن شما میتوانید از آب جوش و محلول های اسیدی برای بازکردن لوله ها استفاده کنید البته باید دقت کنید محلولهای اسیدی می تواند در عین حال به دیواره های لوله آسیب وارد کرده و خود باعث ترکیدگی لوله شود.

هزینه های لوله بازکنی لوله کار مشهد

قیمت تمام خدمات این مجموعه براساس نرخ اتحادیه محاسبه می شود و وابسته به متغیرهای زیادی می باشد به عنوان مثال مدت زمانی که طول می کشد تا کار مورد نظر انجام شود، تعداد و ظرفیت تانکر هایی که برای کار مورد نظر استفاده می شود، متراژی که برای عمق چاه در نظر گرفته می شود حتی قدیمی یا جدید بودن میله و انباره چاه می تواند هزینه ها را تحت تاثیر خود قرار دهد.

اما برای اینکه شما حداقل و حداکثر قیمت ها را بدانید به شما می گوییم که حداقل قیمت ۱۲۰ هزار تومان و حداکثر ۴ میلیون تومان می باشد.

تاریخچه شهر

یکی از قدیمی ترین مناطق شهر مشهد بالا خیابان است که دقیقا در بالای صحن عتیق بارگاه امام رضا قرار گرفته است. تا اوایل سالهای ۱۳۰۰ مشهد تنها دارای دو خیابان شرقی و غربی بود که این منطقه جزء بزرگترین محله ها به حساب می آمد. اما در حال حاضر دارای چندین خیابان که همگی آنها به صحن امام رضا منتهی می شوند. از آنجایی که ساختار این بخش قدیمی می باشد انباره چاه های این بخش فرسوده می باشد و باید زمان زیادی برای تخلیه چاه های این منطقه صرف کرد.

از کوچه های قدیمی شهرشیراز که عبور تانکرها و ماشین های مخصوص تخلیه چاه دشوار است می توان کوچه نوغان، کوچه بالاخیابان، کوچه عید گاه ،کوچه چهار باغ ، سه سوق، مرویها، را نام برد از این رو باید زمان و نیروی کار بیشتری برای تخلیه چاه های این مناطق صرف کرد.

خیابانهای ابتدایی شهرمشهد عبارتند از: محله ارگ، محله سرشور، محله منصوریه، محله ابوبکر آباد، محله پاچنار، بعد از نوسازی های انجام شده از شرایط بهتری نسبت به بخش های دیگر برخوردار می باشند لذا کار نیروهای متخصص تخلیه چاه نسبتا راحت تر می باشد.

سوالات پرتکرار

چقدر زمان میبرد تا متخصصان ما در محل حاضر شوند؟

این زمان بسته به محل مورد نظر می باشد. اما معمولاً بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه زمان می برد.

هزینه های لوله بازکنی چه میزان است؟

قیمت بعد از بازدید از محل مورد نظر و مشخص کردن ابزارهای مورد نیاز تعیین میشه: ابزار مورد نیاز (فنر، پمپ تراکم هوا و …)، نوع و طول فنر مورد نیاز، نوع گرفتگی، زمان لازم برای رفع گرفتگی و سختی آن و …

ساعات کار مجموعه لوله کار مشهد به چه صورت می باشد؟

شبانه روزی – ۲۴ ساعت روز – هفت روز هفته

شما در کدام بخش های شهرمشهد خدمات ارائه می دهید؟

مجموعه لوله کار مشهد آماده ارائه خدمات در تمام شهرها و محلات مشهد است.

چطور میتوانم با شما در تماس باشم؟

شما برای مشاوره رایگان و اخذ سوالات خود می توانید به صورت شبانه روزی با شماره همراه ۰۹۱۲۸۸۳۰۳۴۵ در تماس بگیرید.

  درخواست مشاوره
  شماره تماس خود را در باکس زیر وارد کنید.

  درباره ما

  لوله کار رشت با بیش از ۵ سال سابقه در زمینه های لایروبی، تخلیه آب چاه، لوله کشی ساختمان، تشخیص ترکیدگی لوله ساختمان و ... در شهر رشت، مناطق و محلات آن فعالیت شبانه روزی دارد.

  ارتباط با ما

  ۰۹۱۲۸۸۳۰۰۳۴۹